Haberler  >   Genel Haberler  >  Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı
Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı
Tarih: 14/12/2019 / Saat: 21:23 / sivasspor.org.tr
Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı

Sivas Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan Passolig gişesi, tarihi kent meydanında bulunan Hanımeli Çarşısı yanında hizmete başladı.

Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Başkanımız Mecnun Otyakmaz, As Başkanımız Faruk Taşseten ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Akif Bağce yeni Passolig gişesini ziyaret etti.

Mecnun Otyakmaz: Taraftarımızın Arzusu Gerçekleşti

Taraftarlarımızın yoğun arzusu üzerine şehir merkezinde bir Passolig gişesinin açılmasının gündeme geldiğini söyleyen Başkanımız Mecnun Otyakmaz, "Burada belediye Başkanımız Hilmi Bilgin'e çok teşekkür etmemiz gerekiyor. Daha önce belediyeye ait olan bu ofisi Sivasspor'a tahsis ederek taraftarlarımızın bu arzusunu yerine getirmiş olduk. Bununla beraber her sorunumuzda yanımızda olan Sayın Valimiz Salih Ayhan'a teşekkür ederiz. Genç ve dinamik valimizin olmasını faydasını Sivas ve Sivasspor olarak görüyoruz. Biz de sorumluluklarımızı yerine getirerek, kulübümüzü iyi idare ederek, ekonomik bir baskı oluşturmamaya gayret gösteriyoruz." dedi.

Hilmi Bilgin: Artık Hiçbir Bahanemiz Kalmadı

Takımımızın çok önemli bir maça çıkacağını söyleyen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise, "Uzun süredir gündemde olan şehir merkezine açılması planlanan Passolig gişesini hayata geçirdik. Şehrimize ve Sivasspor'umuza hayırlı olsun. Sivasspor, şehrimizin en değerli markasından birisi. Sivas'ın tanıtımı konusunda önemli bir misyon üsleniyor. Takımımız iyi bir noktada. Artık hiçbir bahanemiz kalmadı. Passolig ve ulaşım sıkıntısı yok. Bundan sonra bize düşen görev stadyumu doldurarak, on ikinci adam olarak güç vermek. Yarın yoğunluk olacak. Taraftarlarımızdan her zamankinden daha erken stadyuma gitmelerini rica ediyoruz." diye konuştu.

Salih Ayhan: Taraftarlarımız Artık Gereğini Yapmak Zorunda

Sivas Belediyesine teşekkür ederek sözlerine başlayan Vali Salih Ayhan da, "Ticari olarak kullanımda belediyeye gelir getirecek bir yeri Sivasspor'umuzun lehine tahsis ettiler. Yönetime, teknik heyet ve futbolculara yürekten teşekkür ediyorum. Şehirde çok güzel bir hava ve birliktelik oluşturdular. Şehrimizin gözbebeği, markasına herkesin yürekten destek olması gerekmekte. Büyük bir özveri ve fedakarlık var. Ligde çok iyi bir yerdeyiz. Bunun devam etmesi lazım. Taraftarlarımız artık gereğini yapmak zorunda. İyi günde, kötü günde, sıcakta ve soğukta takımımızın yanında olmaları lazım. Yarın maçı kazandıktan sonra çok büyük ivme kazanacağız. Yarın maç yoğun olacak. Taraftarımızdan erkenden stadyuma gelmelerini istiyoruz. Mecnun Başkanının Sivas'a çok büyük hizmetleri var. Sivasspor'u omuzladılar fedakarca görev alıyorlar." ifadelerini kullandı.

Diğer yandan Sivas Belediyesi, Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe maçı öncesi taraftarlarımız için ek otobüs seferleri düzenleyecek. Sivas Belediyesi maç öncesi trafikte yaşanması muhtemel sıkıntıların önüne geçmek adına bir dizi tedbirler alacak. Şehir içi taşımacılık yapan Özel Halk Otobüslerinde ek seferlerle sorunları ortadan kaldırmayı amaçlayan belediye, Tarihi Kent Meydanı ve stadyum arasında ek seferler düzenleyecek. Stadyum bölgesine taşıma yapan Gültepe otobüsleri haricinde 40 otobüsle taraftarlarımız stadyuma taşıyacak. Jandarma binası önünden stadyuma servis yapacak olan Özel Halk Otobüsleri saat 14.30 itibariyle seferlerine başlayacak. Maç sonunda ise saat 19.30’a kadar kent meydanına seferler devam edecek.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI
  • Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı
  • Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı
  • Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı
  • Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı
  • Yeni Passolig Gişesi Hizmete Açıldı

Süper Lig´de Rakibimiz Beşiktaş
Süper Lig´in lideri Demir Grup Sivasspor´umuz, 18. hafta maçında bugün Beşiktaş´ın ko...
19/1/2020 - 00:00
Vodafone Park´ta İlk 11´ler Belli Oldu
Beşiktaş ile Demir Grup Sivasspor´umuz arasında oynanacak mücadelede her iki takımın ...
19/1/2020 - 18:00
Beşiktaş 1-2 Demir Grup Sivasspor
Süper Lig´de Beşiktaş ile karşılaşan Demir Grup Sivasspor´umuz rakibini 2-1 mağlup et...
19/1/2020 - 19:56
Rıza Çalımbay: Çok İyi Mücadele Ettik
Rıza Çalımbay, "Kolay olmayacağını biliyorduk. Çok iyi mücadele ettik. 10 kişi kalınc...
19/1/2020 - 22:40
Demir Grup Sivasspor´umuz Beşiktaş Maçına Hazır
Süper Lig´in lideri Demir Grup Sivasspor´umuz, ikinci yarının ilk maçında Beşiktaş il...
18/1/2020 - 13:39
Rıza Çalımbay: Grafiğimizi Devam Ettirmek İstiyoru
Rıza Çalımbay, "Nasıl ki ilk yarıda çok iyi bir grafik çizdiysek aynı şekilde devam e...
17/1/2020 - 12:31
Demir Grup Sivasspor´umuz İstanbul´a Gitti
Süper Lig´in 18. hafta maçında Beşiktaş ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor´umuz İs...
17/1/2020 - 17:04
Serhiy Rybalka´nın Sözleşmesi Donduruldu
...
16/1/2020 - 16:37
Erdoğan Yeşilyurt: Kupa Maçında Çok İyi Oynadık
Erdoğan Yeşilyurt, "Kupa maçında da çok iyi oynadık. 4-0´lık bir avantaj yakala...
16/1/2020 - 19:09
Kırmızı Forma Sivasspor Store´da

Beyaz Forma Sivasspor Store´da

Çubuklu Forma Sivasspor Store´da

Digitürk
Copyright © 2017 Sivasspor Resmi İnternet Sitesi - Sivasspor Club Official Website